Co dále vyrábíme?

Potřebujete vybavit nový byt nebo dovyplnit některý z pokojů po přestavbě? Vedle hlavního produktu (vestavěné skříně) vyrábíme také řadu dalšího nábytku na míru.Vyberte si z naší produkce v přehledu níže. Po prokliku na danou kategorii se dostanete do fotogalerie na hlavních stránkách společnosti Komandor.

Šatní systémy

V šatních místnostech bezesporu oceníte dobré využití prostoru. Šatní systémy se vám o to snadno postarají a vytvoří přehledné místo pro ukládání oblečení.

Dělící interiérové dveře

Tyto dveře se vhodí pro originální a pěkné rozdělení jak obytných tak kancelářských prostor. Nejčastěji bývají využívány v bytech pro oddělení úložných a obývacích prostor.

Knihovny

Dobře navržená knihovna vám může ušetřit mnoho místa. Pokud si s optimálním návrhem nevíte rady, neváhejte kontaktovat zkušeného odborníka.

Solitéry

Komody a podobný nábytek dokáže celý prostor místnosti pěkně oživit. Navíc je snadno přenosný a lze ho tak v případě nutnosti přemístit jinam.

Předsíně a haly

Obzvláště pokud máte v předsíni nebo hale málo prostoru, měl by být efektivně využit. Speciální systémy pro tyto místnosti jsou navrženy tak aby byly co nejpraktičtější a ušetřili mnoho prostoru.

Dětské pokoje

Splňte dětem jejich sny v podobě pěkného, moderního a odolného nábytku v dětském pokoji. Chybět by neměli ani různé doplňky, které pokoj takříkajíc zútulní a děti v něm budou rádi bydlet.

Obývací pokoje

Obývací pokoj by měl být i reprezentativní místností, kam můžete vodit návštěvy. Měl by tedy být zpracován moderně a kvalitně, což je u společnosti Komandor samozřejmostí.

Ložnice

Správná ložnice musí být uzpůsobena tak, aby pojala všechno vaše oblečení a zároveň se v ní dalo lehce pohybovat. Nejlépe lze prostor využít vestavěnými skříněmi.

Vestavěné skříně na míru

Výroba a montáž vestavěných skříní v nejvyšší kvalitě. Během celého procesu plánování vestavěné skříně je samozřejmá konzultace se zákazníkem.

Pracovny

Správná domácí pracovna by měla obsahovat dobrý pracovní stůl, police na dokumenty případně i nějaké další úložné prostory pro ukládání věcí potřebných k práci. Obraťte se na nás a my vám s nejoptimálnějším řešením poradíme.

Podkroví

Nevyužité podkrovní prostory se dají velmi snadno přeměnit v praktický úložný prostor. K tomuto účelu jsou dodávány a montovány vestavěné skříně s šikovnými šikmými posuvnými dveřmi.

Šatny

V žádném moderním domě by takováto převlékací místnost nemela chybět. Nejen že ušetříte mnoho prostoru v ložnici, ale navíc budete mít všechno oblečení pěkně pohromadě.

Výplně

U některých dveří lze použít sklo z akrylátového nebo plaveného skla. Běžně se pro optické zvětšení místnosti používají i různá zrcadla.

Korpusy

Nejčastěji jsou využívány laminátové desky. Vybírat můžete z až sedmdesáti dekorů. Rozhodnout se však můžete také pro dřevěnou dýhu, která je sice dražší, ale o mnoho odolnější.

Rámy

Rámy a kování u vestavěných skříní je nejčastěji vyráběn z odolné oceli. Některé části je možné nahradit také kováním z měkčího hliníku.

Doplňky

Společnost Komandor dodává i vnitřní vybavení skříní. Zakoupit můžete například drátěné systémy pro ukládání oblečení, šatní tyče případně různé držáky na domácí spotřebiče.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Plzni nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.