Vestavěné skříně na míru – o co jde?

Vestavěnou skříní funkčně zarovnáte a využijete výklenky ve starší zástavbě. Pokud v bytě bojujete o každý centimetr prostoru, vestavěné skříně vám ho vytvoří. Hloubku a vnitřní členění vestavěné skříně lze zvolit podle konkrétní potřeby. Před návštěvou obchodu byste již měli být rozhodnuti o přibližném vnitřním rozložení skříně. Pouze tak může být rozhodnuto, zda je to proveditelné či nikoliv a jaká může být přibližná cena. Na závěr již zbývá pouze vybrat správný dekor. Povrchovou úpravou se dá docílit, aby vestavěná skříň splynula se zdí anebo se naopak stala součástí interiéru.

Inspirujte se ve fotogalerii vestavěných skříní

Pokud máte zájem o vestavěnou skříň, ale pořádně nevíte, jak by ve výsledku mohla vypadat, můžete si prohlédnout rozsáhlou fotogalerii na internetu. Snímky v albu vám mohou být inspirací, kterou naši specialisté doladí po technické stránce podle vámi požadovaných rozměrů, a naše montážní skupina dílo ve vašem bytě dokončí. Cenovou kalkulaci provedeme podle vámi vybraného materiálu a konkrétních rozměrů.

Praktické vestavěné skříně používali už naši předkové. Nefunkční zákoutí - vyplnili "fochy" a vznikl úložný prostor. Stačilo pak jen zakrýt jej dvířky - a skříň byla na světě. Firma Komandor v Plzni dodává moderní vestavěné skříně, jejichž systém zhotovení je natolik variabilní, že si vybere i zákazník s nestandardními požadavky.

Vestavěné skříně

  • suplují chybějící odkládací místnost v bytě,
  • nahradí klasickou sestavu šatníku, prádelníků a skříňových nástavců, což vyhovuje lidem, kteří mají rádi interiér s minimem nábytku,
  • vestavěnou, na míru zhotovenou skříní můžeme zužitkovat nefunkční "hluchý" prostor atypických rozměrů,
  • vhodně zvoleným povrchem dvířek (zrcadlem) lze opticky zvětšit malou místnost,
  • zbytečně velkou či dlouhou místnost (například chodbu či předsíň) vestavěná skříň zmenší,
  • vestavěnou skříní vznikne úložný prostor s nejefektivnějším využitím místa.

Kus nábytku nebo malá místnost?

Vestavěná skříň může být "přiznaná", plnící funkci nábytku. K její povrchové úpravě si vyberete dýhu nebo lamino imitující dřeva shodné s ostatním vaším nábytkem, anebo naopak desén v efektním kontrastu.

Jinou variantou bude vestavěná skříň, která na sebe nepoutá pozornost a její účel je ryze pragmatický. Pak si můžete vybrat povrchovou úpravu v barvě, která splyne s ostatními stěnami nebo je decentně doplní.

Výrobce respektuje i současné módní trendy bytové architektury a podle vašeho výběru může vyřešit povrchovou úpravu dvířek dekorativním polepem.

Předtím, než se do pobočky společnosti Komandor v Plzni vydáte, zhodnoťte rovněž, zda si budete přát vestavěnou skříň s posuvnými nebo křídlovými dvířky a v jaké barvě si budete přát mít kování, rámy či úchytky.

Nemáte-li zatím představu, navštivte naši pobočku v Plzni. Specializovaní pracovníci vám pomohou s výběrem. Jediné, co je jen na vás, jsou přesně rozměry požadované vestavěné skříně.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Plzni nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.